Get Adobe Flash player
Reklama

2014/2015

Szanowni Państwo! Zachęcamy do głosowania na „Podwórko NIVEA” - plac zabaw,

który powstać może przy „Orliku” na ul. Dąbrowskiego w Kole.

O tym, czy plac powstanie zdecyduje liczba głosów oddanych w głosowaniu internetowym.

Głosujemy na stronie www.nivea.pl/podworko(klikamy na „GŁOSUJ”, następnie po prawej stronie wybieramy województwo wielkopolskie, powiat kolski i ponownie klikamy GŁOSUJ przy lokalizacji „Koło, Dąbrowskiego/Harcerska”. Po oddaniu głosu należy wpisać adres mailowy, a następnie zalogować się na pocztę e-mail i kliknąć w link potwierdzający oddanie głosu).

 


 

      W dniu 31 marca odbyła się IV Szkolna Olimpiada Języka Francuskiego, w której wzięli udział uczniowie klas I, II i III. Zakres tematyczny obejmował test leksykalno -gramatyczny, rozumienie tekstu czytanego oraz wypowiedź pisemną. Większość uczniów bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniami , a największą ilość punktów zdobyła Wiktoria Junkiert z klasy III B, uzyskując tym samym tytuł "Romanisty roku szkolnego 2015". Na drugim miejscu uplasował się Bartosz Jaroszewski z klasy III D, a na trzecim Katarzyna Cieślak z klasy I B. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy , a maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości.

 

 

Tradycyjnie, w sobotę poprzedzającą Niedzielę Palmową tj., 28 marca 2015 r odbyło się Misterium Męki Pańskiej na Cytadeli Poznańskiej, największe plenerowe przedstawienie pasyjne w Europie. Młodzież naszego liceum mogła odbyć wielkie duchowe i artystyczne przygotowanie do świąt Wielkiej Nocy. „Było to dla mnie i moich bliskich niesamowite przeżycie” - relacjonuje to jedna z uczennic. Wspaniała gra aktorów, stroje, dekoracje, efekty specjalne, wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, pełen podziw, a najwspanialsza końcówka, ten przepiękny obraz Jezusa Miłosiernego, to światło bijące i ogarniające nas wszystkich oraz brzmiący donośnie głos naszego kochanego Papieża.

 

29 marca w Niedzielę Palmową chór „Kantata” gościł w Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej w Brdowie. Chórzyści zapewnili oprawę muzyczno – liturgiczną na trzech mszach świętych, przed każdym nabożeństwem miał miejsce półgodzinny koncert o charakterze charytatywnym. Dzięki hojności parafian brdowskich udało się zebrać 525 zł. Całkowity dochód został przekazany na obiady dla dzieci z kolskich szkół. Pozyskana kwota pozwoli sfinansować 150 ciepłych posiłków.


 

Troszkę wspomnień!

Jak wszyscy doskonale wiemy, Zespół "Leonardo" 7 marca wziął udział w konkursie Ogólnopolskim - Robomaticon. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie dokumentowały tego bardzo ważnego dla nas wydarzenia. Każdy krok i przebieg całego przedsięwzięcia był przez nas filmowany oraz uwieczniony poprzez fotografie. Robiłyśmy to z myślą o Was :) Niestety nie mogło być Was razem z nami w tym szczególnym dniu, dlatego dzielimy się z Wami filmem, zawierającym najważniejsze momenty.

Zapraszamy!

 

 
Więcej artykułów…


Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

PEDAGOG SZKOLNY

mgr Marcin Wasiak

pedagogwlo@gmail.com

Poniedziałek   8:00-14:00
Wtorek 8:00-12:00
Środa 13:00-15:00
Czwartek 13:00-15:00
Piątek 8:00-14:00

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iodo@lowkole.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iodo@lowkole.pl

Statystyki

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 

Imieniny

Wczoraj : Teresy Jadwigi
Dzisiaj : Gawla Florentyny
Jutro : Malgorzaty Wiktora

Kalendarz

październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4