Get Adobe Flash player
Reklama

Liceum Ogólnokształcące w Kole

Turniej

HARMONOGRAM TURNIEJU WIEDZY VI edycja 1

 

Akcja

twoja krew - Kopia

 

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dawn21.03. br. obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji w Kole, z inicjatywy Moniki Kujawskiej przy współpracy Stowarzyszenia Malinowej Mamby odbył się spektakl "Otwórzmy się na... szczęście". Podczas przedstawienia przekazano  dużo treści edukacyjnych, ale również emocji. Mieliśmy  przyjemność, jako wolontariusze opiekować się dziećmi doświadczonymi Zespołem Choroby Downa. Była to dla nas okazja zdobycia nowych relacji, doświadczyliśmy wiele ciepła, radości i miłości, Cieszę się, że mogliśmy  uczestniczyć w tym wydarzeniu.

dawn3dawn1dawn2

 

XV Narodowy Dzień Życia

dzien zycia21 marca w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku odbyła się konferencja regionalna związana z obchodami XV Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia pod hasłem Życie jest sztuką. Obchody Narodowego Dnia Życia i Dnia Świętości Życia zainaugurowano Mszą świętą we włocławskiej katedrze. Następnie uroczystości przeniosły się do Muzeum Diecezjalnego we Włocławku, gdzie wręczono nagrody laureatom konkursów. Uczniowie szkół ponadpodstawowych wzięli udział w konkursie literackim  na temat „Życie człowieka największym darem ”, nasze Liceum po eliminacjach szkolnych reprezentowała Aleksandra Kacprzak z kl. I d, która zdobyła III miejsce w Diecezji Włocławskiej – gratulujemy.

 

WARSZTATY NA UNIWERSYTECIE HUMANISTYCZNYMSWPS W POZNANIU

psychologiczneJuż kolejny raz uczniowie klas psychologicznych uczestniczyli w spotkaniu z Michałem Podzałem. Tematem warsztatów były trudne zagadnienia nurtujące młodzież , a mianowicie Profilaktyka ryzykownych zachowań seksualnych w okresie dorastania. Podczas spotkania prowadzący odpowiadał na pytania: czym jest wirus HIV i jak można się przed nim uchronić? Jaka jest różnica między HIV a AIDS? Jakie  zachowania seksualne obarczone są największym ryzykiem zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową? Natomiast nauczyciele w tym czasie uczestniczyli w zajęciach z p. Katarzyną Waszyńską, rozmawiając o związkach nastolatków (między intymnością a zachowaniami ryzykownymi).

 
Więcej artykułów…

Skrzynka_na_sygnały

Anonimowa skrzynka na sygnałyGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

PEDAGOG SZKOLNY

mgr Marcin Wasiak

pedagogwlo@gmail.com

Poniedziałek   8:00-14:00
Wtorek 8:00-12:00
Środa 13:00-15:00
Czwartek 13:00-15:00
Piątek 8:00-14:00

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iodo@lowkole.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

iodo@lowkole.pl

Statystyki

Naszą witrynę przegląda teraz 178 gości 

Imieniny

Wczoraj : Bernarda Samuela
Dzisiaj : Franciszka Joanny
Jutro : Marii Cezarego

Kalendarz

sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1